O nas

Klub Inteligencji Finansowej to przede wszystkim społeczność osób przedsiębiorczych, która pomaga sobie i wspiera się w drodze do sukcesu. Po drugie praktyczna edukacja biznesowa. Na rynku w Polsce wyróżniamy się tym, że dołączając do naszej społeczności budujesz bardzo silne fundamenty konkurencyjnego biznesu. Osiągniesz nie tylko chwilowe rezultaty, ale przede wszystkim długofalowy wzrost.

Dołączając do Klubu zwiększysz efektywność w realizacji planów. Będziesz dokładnie wiedział, jak osiągnąć wyznaczone cele. Zbudujesz skuteczną strategię powiązaną z realizacją Twoich planów. Zbudujesz wspaniały zespół. Twoi pracownicy zrozumieją wizję Twojej firmy, a Ty zbudujesz zespół, w którym każdy robi to, w czym jest najlepszy.
Dzięki temu Twój zespół będzie bardzo wydajny. Będziesz szybciej i skuteczniej realizował projekty oraz uzyskasz większą kontrolę nad finansami firmy. Większa kontrola nad wynikami to więcej spokoju w życiu prywatnym. Jeżeli chcesz, aby Twój biznes nabrał rozpędu, bo wierzysz, że można osiągnąć więcej, masz już dość standardowych szkoleń, po których nie udało Ci się osiągnąć tego, czego się spodziewałeś, pragniesz zyskać więcej pieniędzy i więcej wolnego czasu, potrzebujesz większej wizji, celu i klarowności w tym, co robisz, masz wiele wyzwań i nie zawsze wiesz, jak sobie z nimi skutecznie poradzić to Klub Inteligencji Finansowej jest własnie odpowiedzią, której szukasz.

Czego chcemy dokonać

Czyli misja i wizja Klubu Inteligencji Finansowej

Wizja

Klub Inteligencji Finansowej jest ogólnopolską firmą, posiadającą w swojej ofercie najskuteczniejsze narzędzia i programy rozwoju biznesowego i personalnego. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do klientów, osiągają oni w konsekwencji mierzalne wyniki, które prowadzą do wolności finansowej. Klienci dzięki temu tworzą wspaniałą społeczność, w której wspierają się oraz pomagają nowym przedsiębiorcom, stając się ambasadorami naszej marki.

Misja

Klub Inteligencji Finansowej opracowuje najbardziej skuteczne narzędzia edukacji biznesowej, które po wdrożeniu prowadzą do wolności finansowej naszych klientów. Poprzez nasze działania łączymy ludzi, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu i kapitałowi zmieniają świat biznesowy na lepsze i pomagają sobie nawzajem w rozwijaniu swoich biznesów.

Nasze wartości

1. Rozwój

- Pozyskiwanie i wdrażanie wiedzy,
- Odkrywanie nowych obszarów,
- Dzielenie się najlepszą wiedzą,

2. Otwartość

- Na nowe technologie i szanse
- Wartościowych ludzi
- Zmienność rynku i świata
- Akceptacja wartości, przekonań i poglądów drugiego człowieka

baloniki

3. Entuzjazm

- Podejście do zadań, działań i projektów
- Angażująca obsługa klienta
- Wspierający podział obowiązków w oparciu o talenty

4. Ludzie

- To dla Was i pod Was przygotowujemy wiedzę, która ma służyć w układaniu biznesu, ma zwiększyć Wasz przepływ i odzyskać czas na przyjemności i rodzinę
- Pokazać im drogę, aby mogli wrócić „do domu” – do swoich wartości i marzeń

kamyki

5. Spójność

- Wszystko co robimy – wykorzystujemy
- Cała firma mówi jednym głosem
- Realizujemy nasze wartości
- Przekazujemy sprawdzoną wiedzę

6. Profesjonalizm

- Fenomenalna obsługa klienta
- Jasne i przejrzyste warunki współpracy
- Dotrzymywanie obietnic
- Jasne i wartościowe komunikaty rynkowe
- Terminowość i trzymanie deadline’ów

pieniądze i dom

7. Pieniądze

- Pieniądze pozwalają na realizację wielu aspektów: marzeń, celów, dobroczynności
- Nowe technologie – łatwiejszy sposób przedstawiania wiedzy
- Na odpoczynek i relaks – regeneracja pozwala odkrywać niesamowite zasoby
- Business & Pleasure
- Wspieramy ludzi w zarabianiu większych pieniędzy

radość

8. Radość

A to wszystko aby:
- Nasi klienci mają czas i pieniądze na realizacje swoich najistotniejszych wartości: rodzina, rozwój, pasje, przyjaciele…
- Radość z „powrotu do domu”, gdy przedsiębiorca, ale i nasz klient działa w zgodzie ze swoimi wartościami i potrafi zarządzać emocjami
- Po prostu podnosi się jakość życia klientów i nasza
- Robimy to co kochamy i pomagamy to robić innym

3 sprawdzone strategie zarabiania pieniędzy

Testowaliśmy wiele różnych metod i pomysłów. Doświadczyliśmy wielu rozczarowań.
Sam sprawdź, która jest najlepsza dla Ciebie.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Pawła Wencla oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.