Eksperci

michał staniszewski

Michał Staniszewski

Konsultant, trener, szkoleniowiec
Wdraża rozwiązania i usprawnienia, które pomagają organizacjom dynamicznie się rozwijać. Jest specjalistą w zakresie projektowania systemów zarządzania. Pomaga liderom, zespołom i firmom osiągać lepsze rezultaty biznesowe. Jego zainteresowania skupiają się wokół zarządzania systemowego, rozwijania systemu zarządzania strategicznego, projektowego, procesowego, efektywności i zarządzania ryzykiem. Występuje w roli konsultanta, trenera, szkoleniowca, interim managera. Zrealizował kilkadziesiąt projektów rozwojowych dla przedsiębiorstw i jednostek sektora finansów publicznych. Certyfikowany konsultant narzędzi: ISO 31 000 Lead Risk Manager, ISO 22301 Lead Business Continuity Manager, Talent Dynamics i Talent Dynamics Spectrum.

Kamil Partyka

Specjalista ds. rynków kapitałowych
Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i członek Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. W momencie pojawienia się możliwości inwestowania na rynkach finansowych zdobył praktyczną wiedzę wynikającą z połączenia najskuteczniejszych metod i strategii inwestycyjnych. Wiedza ta łączy podążanie za długoterminowym trendem przy wykorzystaniu sygnałów pochodzących z wykresu. Używa i uczy takich strategii jak formacje świecowe, fale Eliota, a także geometria rynku.

Wojciech Orzechowski

Trener inwestowania nieruchomości, inwestor
Przedsiębiorca z 20 letnim stażem. Jako rentier posiada lokale o wartości ponad 60 mln zł. Prezes trzech spółek: Benton sp z o.o., Go3.pl sp z o.o., WIWN.pl sp z o.o. Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach”. Twórca symulatora inwestowania w nieruchomości w postaci gry planszowej „Rentier” oraz aktywny trener inwestowania nieruchomości.

Krzysztof Sroczyński

Ekspert ds. neurosprzedaży
Urodzony w Anglii absolwent ekonomii Uniwersytetu w Londynie, a także absolwent Mastery University w USA słynnej na świecie szkoły Anthony Robbinsa. Swoje doświadczenie zdobywał na wielu rynkach światowych, m.in. brytyjskim, amerykańskim czy polskim. Współpracował z takimi firmami jak Philip Morris, Gillette, BZWBK czy T-Mobile. Wprowadził na polski rynek markę m.in. Oral B. Prezes firmy Brainwire System. Założyciel Instytutu Kreatywności i Rozwoju.

Łukasz Małgowski

Ekspert w dziedzinie Neurolingwistycznego Programowania
Trener The Society of Neuro-Linguistic Programming, trener biznesu, coach, przedsiębiorca. Tworzy praktyczne narzędzia i techniki z dziedziny neurolingwistyki. Prowadzi warsztaty otwarte i szkolenia dedykowane dla biznesu. Wspiera ludzi w rozwoju cennych umiejętności komunikacyjnych, menedżerskich i przywódczych. Twórca metody.

Aleksandra

Aleksandra Domurad

Ekspert w dziedzinie Neurolingwistycznego Programowania
Trener Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Coach Neurolingwistycznego Programowania, Certyfikowany Praktyk i Master Neurolingwistycznego Programowania. Wiedzę i umiejętności zdobywała między innymi pod kierunkiem Christiny M.Hall – The Society of Neuro-Linguistic Programming. Współtwórca metody

3 sprawdzone strategie zarabiania pieniędzy

Testowaliśmy wiele różnych metod i pomysłów. Doświadczyliśmy wielu rozczarowań.
Sam sprawdź, która jest najlepsza dla Ciebie.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Pawła Wencla oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.